Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti (Muhamet Berbatovci)

Meti - Shok Më La Dashnorja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shok me la dashnorja
U ftof sikur me i ba sehir
Nga un iku krejt mi mori
Thot ka gjet ma tmir

Ajo nga un shkoj
Aman shok thoni qka me ba
Smundem me dashni tjeter
Se ajo me la

Refreni #2 :
Mos me lini o shok un te dehem
Ajo shkoj tha se nuk kthehem
Dit e nat un veq po qaj
Tregoni Asaj

Po me mbyt vetmia
Ah dashnia paska qenë gjehnem
A thu a tkujtohet zemer me thirr emrin tem

Ajo nga un shkoj
Aman shok thoni qka me ba
Smundem me dashni tjeter
Se ajo me la

Refreni #2 :
Mos me lini o shok un te dehem
Ajo shkoj tha se nuk kthehem
Dit e nat un veq po qaj
Tregoni Asaj


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 04/04/2013


Meti - Shok Më La Dashnorja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shok Më La Dashnorja".
3. Video është e këngës "Shok Më La Dashnorja", por nuk këndohet nga Meti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meti (Muhamet Berbatovci):


Komente 0