Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meti - Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love".
3. Video është e këngës "Love", por nuk këndohet nga Meti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meti - Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika:

Gezim Lazri

Muzika & Teksti:

Driton Sopa

Komente

Asnjë Koment

27/11/2014

2014-11-27T17:00:15+00:00Love
ani pse po shkon
ani pse pse po me lendon
koha sheron qdo plag une dhe ti une dhe ti
jemi shum larg
nga largesia te ndjej mundesen tane
sa shum e vrej te isha une aty do te ndihem gjall
sa do te doja perpara te dal sa shum
kam mall beibe uen per ty hajde te jemi
bashk vet une dhe ti
momentet qe kishim bash do ti ndjej nga e para qdo
gje do ta kthej a e din sa koh sun po gjej sa koh sun po gjej me fal
te lutem me fal por ato qe i kam per nuk jan
vetem fjal


Ky tekst u dërgua nga amira gashi
Më Shumë Këngë Nga Meti (Muhamet Berbatovci):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet