Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti (Muhamet Berbatovci)

Meti Berbatovci - Engjulli Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Buk e lot ha qdo dit
Prej se u ndava me ty qe meke rrit
Nëna jem drita jem qysh jetoj pa ty ne ket
Jeten tem

Ref
Erdha ty me te pa me than se je ma mir ne gurbet jam kthy e me kan thirr ban saber o vlla se nana na la ishalla ne gjent mujna mu pa malli yt oj nana per qdo dit me vret pse i mjeri u ktheva ne gurbet ramazan qelloj pse nuk nejta hala edhe ni iftar bashk ta kishim ba


Loti ne sy kurr smu tha nuk ka nat qe andert ste kam pa ah moj nana jam merzit te kisha pas ty ngat me ti puth syt


Ky tekst u dërgua nga Bujar gashi

Meti Berbatovci - Engjulli Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjulli Im".
3. Video është e këngës "Engjulli Im", por nuk këndohet nga Meti Berbatovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meti (Muhamet Berbatovci):


Komente 3