Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mevlan Kurtishi - Ya Mecca
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ya Mecca".
3. Video është e këngës "Ya Mecca", por nuk këndohet nga Mevlan Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mevlan Kurtishi - Ya Mecca Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ishraq"

Komente

Asnjë Koment

18/01/2019

2019-01-18T11:57:08+01:00What is this tear on my face?
What is this noor on this place?
You beautify in life every single part.
Ya Mecca, Ya Mecca you are in my heart.

لبيك اللهم لبيك
لبيك لا شريك لك لبيك
ان الحمد و النعمة لك والملك
لا شريك لك لبيك

One sky with peace.
One sea with love.
Flying in this life.
Like a white dove.
Your beloved feet trod in these lands. (Rasulallah)
You touched the Qaaba with your soft hands.


Më Shumë Këngë Nga Mevlan Kurtishi:


Komente mbi këtë këngë