Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mevlan Kurtishi - Dhikrullah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhikrullah".
3. Video është e këngës "Dhikrullah", por nuk këndohet nga Mevlan Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mevlan Kurtishi - Dhikrullah  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ishraq"

Komente

Asnjë Koment

21/12/2018

2018-12-21T15:58:15+00:00English Translation:

ALLAH’S REMEMBRANCE
Universe glorifies and calls Ya Allahu Ya Allah,
Remembering You, every heart calls Ya Allah.

Allah’s remembrance is a healing
Blessing of Allah is a giving.
Remember Allah and cry
Thank You Ya Allah.

God is near
If we call Him, He answers.
With a guided soul my Lord has blessed me
It became a cure for my heart.


Më Shumë Këngë Nga Mevlan Kurtishi:


Komente mbi këtë këngë