Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mevli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 18 Nëntor 2019, Mevli publikon videoklipin "Hajde Dalim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Cali Arifi

Lindi Baksi

Egzon Bajra

Naim Smakolli (Nimi)

Arsen Mani

Mel Duraku

Naim Loku

Durim Domnaku

Novi

Arben Kernaja


Tags: Mevli

Krijo Një Kartolinë