Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mevlani - Ledjana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ledjana".
3. Video është e këngës "Ledjana", por nuk këndohet nga Mevlani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mevlani - Ledjana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Muzika:

Petro Xhori

Muzika & Teksti:

Sabiani

Teksti:

Sergi Disha

Komente

3 🔥

16/01/2021

2021-01-16T10:00:14+01:00×2
E bukur dhe magjike
Kete valsin nuk e prite
Me vjen si rreze drite
ne syte e mi

[REF. ×2:]
Lediana e bukur
Sikur zana
Shikimin edhe zemren
Tek ty e ndala

×2
Syte e tua flasin
Gjuhen qe do zemra
Trendafil te fali
Shpirtin edhe ndjenjat

[REF. ×2:]
Lediana e bukur
Sikur zana
Shikimin edhe zemren
Tek ti e ndala

Muzika: Petro Xhori & Sabiani
Teksti: Sabiani & Sergi Disha
Beat/Mix: Xhulio Milloshi
Kartolina (2)

17
28

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Më Shumë Këngë Nga Mevli (Mevlan Shaba):


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet