Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevli & Juli - Dashnia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Kjo dashnia porsi zjarri
Ah medet n'ty m'ka zon halli.
Du me t'dashtë, por jo s'ta fali
Bash për mu ka me t'marr malli..(4X)

Para se ta dija per cfare po flisja
Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja
Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire
Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire
Kur shpresat kisha humbur
Kur isha dorzuar
Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar
Universi u tregua me mua duarleshuar
Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar

Kjo dashnia porsi zjarri
a medet n ty mka zon halli
du me t'dasht por jo s'ta fali
bash per mu ka me t mar malli(2X)

Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase)
Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas)
Ne shpirt ishe katile(e veme me bast)
Dashnin doje me hile(vetem nje rast)

E ty malli kur te mari
Per dashnin qe ta fali djali
Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X)

Ndale o Izet

Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase)
Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas)
Ne shpirt ishe katile(e veme me bast)
Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)


Ky tekst u dërgua nga Ina🌪Mevlan Shaba & Aventurat E Julit
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/04/2021
Muzika: Stine & Grazia
Teksti: Stine, Grazia & Aventurat E Julit
Video Produksioni: Aventurat E Julit (Juli)


Mevli & Juli - Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia".
3. Video është e këngës "Dashnia", por nuk këndohet nga Mevli & Juli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mevlan Shaba:


Komente 1