Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevli - Çike (Feat. Albulena Ukaj)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ALBULENA UKAJ

Lejlelejle Lejlejlejle
Lejlejlejle. Eeee

MEVLAN SHABA

E Kujna Je Oj Cike Oj Cike
Oj Cike Zemren Tem Ma
Fike Ma Fike Ma Fike
. E Kujna Je Oj Cike Oj
Cike Oj Cike Kom Met
Mar Per Shpije Per shpije
Per Shpije

TEKSTI ALBULENA UKAJ
FT MEVLAN SHABA

Ma Thuj Emrin Si E Ki Syn I
Bukur Rrush I Zi Ama Doren
Ama Pak Se Po Djegem Flak
Shpirti Jem T'ka Ne Dore Pa
Fjale Se Me Ty Ka Ron Ne
Sevda Dhe Nje Jet Me Ty E
Du Ti Ke Le Per Mu

Mezi Te Pres Met Pa Met Pa
Ti Tregoj Une Babe E None
Zemra Jeme Per Ty Qan
. Ohooooo

REFRENI MEVLAN SHABA

E Kujna Je Oj Cike Oj Cike
Oj Cike Zemren Tem Ma
Fike Ma Fike Ma Fike.
E Kujna Je Oj Cike Oj Cike
Oj Cike Kom Met Mar Per
Shpije Per Shpije Per Shpije

TEKSTI DY ALBULENA UKAJ
FT MEVLAN SHABA

Mezi Pres Met Mar Met Mar
Ti Tregoj Une Babe E None
Zemra Jeme Per Ty Qan
Ohooooo

REFRENI DY MEVLAN SHABA

E Kujna Je Oj Cike Oj Cike
Oj Cike Zemren Tem Ma Fike
Ma Fike Ma Fike. E Kujna Je
Oj Cike Oj Cike Oj Cike Kom
Met Mar Per Shpije Per Shpije
Per Shpije


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaMevli (Mevlan Shaba)
Featuring: Albulena Ukaj
Publikimi: 07/06/2022
Muzika: Anxhelo Koci
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Alsked Rrenja
Video Produksioni: MagicPro
Choreography: Andi Murra


Mevli - Çike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çike".
3. Video është e këngës "Çike", por nuk këndohet nga Mevli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mevli (Mevlan Shaba):


Komente 0