Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevli & Pandora - Ti Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


PANDORA

La La La Ha Ha. Ti
Ti A Edin Ti Je Ilaçi
Që Don Shpirti A Edin
Se Je Më I Miri A Edin
Se Të Du Pa Hile. Ti Ti
A Edin Ti Je Ilaçi Që
Don Shpirti A Edin Se
Je Më I Miri A Edin Se
Të Du Pa Hile

TEKSTI MEVLAN SHABA

Paranoj Mu Ke Bo
Nga Do Që Shkoj
Zemrës Teme Ç'ka
Ti Boj E Në Tela Ke
Dashni Po Lavdrohesh
Kur Po Të Thirr. Habibi
Habibi Bi Xhelozon Nga
Tipi Tipi Jalla Së Guxon
Me Prish Tripin Tripin

REFRENI PANDORA

Ja Lele Ja Lela Si Ti
S'kam Pa Ja Lele Ja
Lela Jam Deh Nga
Dashnia. Ti Ti A Edin
Ti Je Ilaçi Që Don
Shpirti A Edin Se
Je Më I Miri A Edin
Se Të Du Pa Hile.
Ti Ti A Edin Ti Je
Ilaçi Që Don Shpirti
A Edin Se Je Më I
Miri A Edin Se Të
Du Pa Hile

TEKSTI DY MEVLAN SHABA

Vetem Kjo Dashni Më
Ke Deh E Ndihem Mirë
Dli Më Shpejt Dhe Gdhi
Dalim Xhiro Në Det Me
Ty. Buza Më Çon Në
Hava Ti Falem Mo E Mira
Je O xhane Kurr S'Po Dua
Meu Nal Amane Unë Edhe
Ti Ti Unë Edhe Ti Ti

REFRENI DY PANDORA

Ja Lele Ja Lela Si Ti
S'kam Pa Ja Lele Ja
Lela Jam Deh Nga
Dashnia. Ti Ti A Edin
Ti Je Ilaçi Që Don
Shpirti A Edin Se
Je Më I Miri A Edin
Se Të Du Pa Hile.
Ti Ti A Edin Ti Je
Ilaçi Që Don Shpirti
A Edin Se Je Më I
Miri A Edin Se Të
Du Pa Hile

MEVLI

Habibi Habibi
Habibi Habibi.
Habibi Habibi
Habibi Habibi


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaMevlan Shaba & Pandora
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/06/2023
Muzika: Petro Xhori
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Xhumill (Xhulio Milloshi)
Video Produksioni: MagicPro
Mix: Xhulio Milloshi
Master: Johan BejerholmMevli & Pandora - Ti Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ti".
3. Video është e këngës "Ti Ti", por nuk këndohet nga Mevli & Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mevlan Shaba:


Komente 0