Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevlude Ajeti Hiseni

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Mevlude Ajeti Hiseni është një shkrimtare. Ajo eshte e martuar dhe nene e dy femijeve. Jeton ne gurbet dhe qe pak vite qe i ati i saj nuk jeton me....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Loranda Fejzullai

Elona Çuliq

Anjeza Dielli

Belantina Venari

Anjeza Sakaj

Erjola Kola

Rejsi Meçe

Armonela Gjajku

Emma Borovci

Kaltrina Shalaku

Tags: Mevlude Ajeti Hiseni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet