Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mexhid Krasniqi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Mexhid Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2015, Mexhid Krasniqi publikon albumin "Ty T'lumt Dora I Zoti I Shpis". Më datë 5 Prill 2016, Mexhid Krasniqi publikon videoklipin "A Po A Jo", në bashkëpunim me Malsor & Simon. Në vitin 2016, Mexhid Krasniqi publikon albumin "Hajde Do Ta Kallim Ne Ket Shpi". Në vitin 2017, Mexhid Krasniqi publikon albumin "Boom, Boom, Atmosfere". Më datë 18 Maj 2018, Mexhid Krasniqi publikon videoklipin "Mitrovicë Tok E Gjakut". Në vitin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentI Prin Valles Nusja Jone (2018)

☆☆☆☆☆

Boom, Boom, Atmosfere (2017)

☆☆☆☆☆

Hajde Do Ta Kallim Ne Ket Shpi (2016)

☆☆☆☆☆

Ty T'lumt Dora I Zoti I Shpis (2015)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agim Boshnjaku

Armend Idrizi

Burim Demiri

Veli

Fatmir Krasniqi

Bekri Arifi

Luta

Destan Shabanaj

Anton Deliaj

Bajram Mitrovica

Tags: Mexhid Krasniqi, Mexhit Krasniqi, Megi


Komente mbi këtë artist