Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mexhid Krasniqi
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: tallava popullore dasmash

Mexhid Krasniqi është këngëtar i njohur. Në vitin 2015, Mexhid Krasniqi publikon albumin "Ty T'lumt Dora I Zoti I Shpis".

Më datë 5 Prill 2016, Mexhid Krasniqi publikon videoklipin "A Po A Jo", në bashkëpunim me Malsor & Simon.

Në vitin 2016, Mexhid Krasniqi publikon albumin "Hajde Do Ta Kallim Ne Ket Shpi".

Në vitin 2017, Mexhid Krasniqi publikon albumin "Boom, Boom, Atmosfere".

Më datë 18 Maj 2018, Mexhid Krasniqi publikon videoklipin "Mitrovicë Tok E Gjakut".

Në vitin 2018, Mexhit Krasniqi publikon albumin "Live 2018".

Më datë 10 Gusht 2020, Mexhid Krasniqi publikon videoklipin "Kallem Kallem Moj Dashni".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist