Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mexhid Krasniqi - Ferdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ferdes".
3. Video është e këngës "Ferdes", por nuk këndohet nga Mexhid Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mexhid Krasniqi - Ferdes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/07/2014

2014-07-04T10:31:49+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ferdes" kënduar nga Mexhid Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Ferdes

Mercedesin do ta shes Ferdes x2
Ja do te marr moj ja do te vdes Ferdes x2

Oj Ferdes Ferdes Ferdes Ferdes Ferdes
Ja do te marr moj ja do te vdes Ferdes

Oj Ferdes dashnorja e pare Ferdes x2
Me shikove hiç pa ndal Ferdes x2

Oj Ferdes Ferdes Ferdes Ferdes Ferdes
Ja do te marr moj ja do te vdes Ferdes x2

Florim Hatipi - Ferdes

Se ç`mi lujte mend prej kres, Ferdes
Se ç`mi lujte mend prej kres, Ferdes

Ja dot marre ja dot vdes, Ferdes
Ja dot marre ja dot vdes, Ferdes

Oj Ferdes Ferdes Ferdes, Ferdes
Se ç`mi lujte mend prej kres, Ferdes
Oj Ferdes Ferdes Ferdes, Ferdes
Ja dot marre ja dot vdes, Ferdes

Oj Ferdes dashnorja e par, Ferdes
Oj Ferdes dashnorja e par, Ferdes
Me shiqove hiç pa fjal , Ferdes
Me shiqove hiç pa fjal , Ferdes

Oj Ferdes Ferdes Ferdes, Ferdes
Ja dot marre ja dot vdes, Ferdes
Oj Ferdes Ferdes Ferdes, Ferdes
Se ç`mi lujte mend prej kres, Ferdes

Mercedezin do ta shes, Ferdes
Mercedezin do ta shes, Ferdes
Ndashuri do te rri nbes, Ferdes
Ndashuri ti do te rri nbes, Ferdes

Oj Ferdes Ferdes Ferdes, Ferdes
Ja dot marre ja dot vdes, Ferdes
Oj Ferdes Ferdes Ferdes, Ferdes
Se ç` mi lujte ment prej kres, Ferdes
Më Shumë Këngë Nga Mexhid Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë