Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Mexhid Krasniqi - Kur Ta Zbresin Lulijen Prej Kerri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/07/2014

2014-07-04T10:26:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Ta Zbresin Lulijen Prej Kerri" kënduar nga Mexhid Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mexhid Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mexhid Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet