Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mexhit Krasniqi - Syt E Mi Jon Mbush Me Lot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/02/2013

2013-02-28T16:29:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Syt E Mi Jon Mbush Me Lot" kënduar nga Mexhit Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mexhit Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mexhid Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet