Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mexhid Krasniqi - Kenge Vajtuse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

02/11/2014

2014-11-02T17:07:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Vajtuse" kënduar nga Mexhid Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mexhid Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mexhid Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet