Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mexhit Krasniqi - Karajfili Vogel Dhe Oj Nane Ku Je Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votëKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet