MGH
MGH
MGH
  • Emri i Vërtetë:
  • Mendekim Haliti:
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani Gjermani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
MGH është këngëtar i njohur. Më datë 27 Janar 2012, MGH publikon videoklipin "Illegale Schiene".

Më datë 28 Qershor 2012, MGH publikon videoklipin "Das Was Die Jugend Braucht".

Më datë 5 Janar 2013, MGH publikon videoklipin "Es Tut Mir Leid".

Më datë 4 Korrik 2013, MGH publikon videoklipin "Hija E Nanes & 50/50".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1