Më mbaj mend (për 1 muaj)

MGH - Intro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


YEAH MGh MGh Mendeking bosz records boszman bits ky osht albumi jem i pari Kuq MG aha e po ja nisni pra nuk pe zgati shum per kejt ata që ma kan përcjell muzikën e din qe jom Real e shum do mas pari skan pas qef me ardh une Boszrecords po nejse secili i din ato punt e veta punt e juve jon mos folni shum palidhje se mas pari nuk em njifni sma kini përcjell muziken ok e mas pari informonu e atëher folni e për adhurust e din që e di që shum keni mu gzu e për inatçort spo foli e shifni tane tash vet ejo boszrecords e për krejt inatçort ngone tash KuQ Mg edhe e dini qysh fillon ky sen kush jom kon kush jam edhe kush ka mu kon


Ky tekst u dërgua nga Black-buster


Nuk kemi video për këtë këngë.


MGH
Publikimi: 05/06/2010


MGH - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga MGH.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MGH:


Komente 0