Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mhill Çuni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Mhill Çuni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 31 Gusht 2010, Mhill Çuni publikon videoklipin "Qerim Delis". Më datë 25 Nëntor 2017, Mhill Çuni publikon videoklipin "Pavaresia". Më datë 30 Nëntor 2017, Mhill Çuni publikon videoklipin "Këngë Për Qerim Delin". Më datë 26 Janar 2018, Mhill Çuni publikon videoklipin "Kjo Shqipni Qe E Njeh Gjith Bota Kurr Nuk Rrin Pa Kastriota". Më datë 18 Janar 2019, Mhill Çuni publikon videoklipin "N'at Pranvere Kur U Shkri Bora". Muzika dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrahman Pagarusha

Nebi Halili

Agim Baftjari

Gëzim Ahmetaj

Fadil Llugaxhiu

Isa Veliu

Ismet Demaj

Daut Zenku

Mhill Krasniqi

Musa Dauti

Tags: Mhill Cuni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet