Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mhill Çuni

Mhill Çuni
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: popullore rapsodike

Mhill Çuni është këngëtar i njohur. Më datë 31 Gusht 2010, Mhill Çuni publikon videoklipin "Qerim Delis".

Më datë 25 Nëntor 2017, Mhill Çuni publikon videoklipin "Pavaresia".

Më datë 30 Nëntor 2017, Mhill Çuni publikon videoklipin "Këngë Për Qerim Delin".

Më datë 26 Janar 2018, Mhill Çuni publikon videoklipin "Kjo Shqipni Qe E Njeh Gjith Bota Kurr Nuk Rrin Pa Kastriota".

Më datë 18 Janar 2019, Mhill Çuni publikon videoklipin "N'at Pranvere Kur U Shkri Bora". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fran Kodra.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1


Komente 1