Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mhill Krasniqi - Ti E Din Qe Ty Po Te Kendoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Kur tkam pa n valle e para
me shkoi syni smun e nala
e te thash te koft mashallah
mir i lujshe durt e bardha.
Te kam syn e te kom shpirt
te kom zemer te kom diell
boronic qe mrritesh nbjeshke
lengu jot sherim per jet. 2x

Je ilaq per syt e mi
un e nty kam zan dashni
nuk asht pak me tbo me sy
del naj nat me flejt me ty.
Te kom syn e te kom shpirt
te kom zemer te kom diell
boronic qe mrritesh nbjeshk
lengu jot sherim per jet. 2x

Zemer zemer mjalt i jetes
pes minuta te zatetem
me ta prek belin e holl
dhe nu plaksha dert nuk kom.
Te kom syn e te kom shpirt
te kam zemer te kam diell
boronic qe mrritesh nbjeshk
lengu jot sherim per jet. 2x

Sa mir asht ty met kendu
emet pa nvalle tuj vallzu
hallin tim a po ma din
a ke ra nojher dashni.
Te kom syn e te kom shpirt
te kom zemer te kom diell
boronic qe mrritesh nbjeshk
lengu jot sherim per jet. 2x


Mhill Krasniqi - Ti E Din Qe Ty Po Te Kendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Din Qe Ty Po Te Kendoj".
3. Video është e këngës "Ti E Din Qe Ty Po Te Kendoj", por nuk këndohet nga Mhill Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mhill Krasniqi:


Komente 1