Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mhill Krasniqi & Grupi Bijte E Marash Krasniqit - Kenge Per Fan Nolin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


bit e ndreshem o te vendit ton
sat o jeta jo si harrojm.
kta herojt e shqiptaris
jan lavdia e historis.
luf e vujtje o per te verteten
popllit tvat jau kan fal jeten.
kta jan yjet qe ndriqun qielli
krushk lirie o rreze dielli


Mhill Krasniqi & Grupi Bijte E Marash Krasniqit - Kenge Per Fan Nolin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Per Fan Nolin".
3. Video është e këngës "Kenge Per Fan Nolin", por nuk këndohet nga Mhill Krasniqi & Grupi Bijte E Marash Krasniqit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mhill Krasniqi:


Komente 0