Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Michel Teló

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Medianeira 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Brazil 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Michel Teló është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Michael Telo është këngtar dhe vokalist i shquar Barzilian ka lindur në Medianeira Qytet në Jug perndim të Brazilit po ashtu ka dhe karier si Solist Ka qën antar i disa grupeve me te cilat ka realizura disa albume dhe keng por ësht i njohur me këngën Ai se eu te pego realizur ne vitin 2010 por ajo këng ndëgjohet edhe ditë e sotme. Telo gjith jetën e tij i ka kushar dhe i kushton muzikës qysh në moshën 6 vjeqare këndonte me gitar këng të ndryshe n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Justin Timberlake

David Bustamante

Adam Lambert

Arash

Alex Ubago

Enrique Iglesias

Guy Sebastian

Luis Fonsi

Tiziano Ferro

Riccardo Cocciante

Tags: Michel Teló


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet