Mide Aliu
Mide Aliu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Mide Aliu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 12 Shtator 2022, Mide Aliu publikon videoklipin "Pershendetje Shqiptaris". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Mark Gjoka, ndërsa tekstin e shkroi Gjokë Beci....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0