Mide Aliu
Mide Aliu
Mide Aliu
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Mide Aliu është këngëtare. Më datë 12 Shtator 2022, Mide Aliu publikon videoklipin "Pershendetje Shqiptaris". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Mark Gjoka, ndërsa tekstin e shkroi Gjokë Beci.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0