Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migena Rinxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  228
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Migena Rinxhi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Migena eshte nje kengetare e pelqyer ne diaspore, po ashtu dhe ne Shqiperi. Ajo ka filluar te kendoje qe ne moshen 15 vjece sepse e ka patur gjthmone pasion kendimin. Më datë 29 Dhjetor 2016, Migena Rinxhi publikon videoklipin "Te Kam Perjete". Muzika e këngës u punua nga Edi Balili, teksti u shkrua nga Armand Trebicka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edi Balili. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 14 Nëntor 2017, Migena Rinxhi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentEra E Parfumit (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Majlinda Bajrami

Olta Kaferi

Zhorzheta Sota

Matilda Mati

Ani (Top Fest)

Xheni Bekolli

Laura Lila

Rei Lelo

Enia

Lidia Lufi

Tags: Migena Rinxhi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet