Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migena Rinxhi - Te Kam Perjete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Sa here fryn era mbi xham
Sa here vetem pa ty jam
Me merr zemer prej vetmise
Mos I jep fund dashurise

Ref.:
Te kam perjete, te kam perjete
Moj dashnia me sherbet
Te kam dasht qe ne fillim
Vetem ty o shpirti im

Pa ty ajri me mungon
Prej vetes pse me largon
Me ti fal zoti dy jete
Prap si une nuk ke me gjet

Ref.:
Te kam perjete, te kam perjete
Moj dashnia me sherbet
Te kam dasht qe ne fillim
Vetem ty o shpirti im
Migena Rinxhi
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/12/2016
Muzika: Edi Balili
Teksti: Armand Trebicka
Orkestrimi: Edi Balili
Video Produksioni: MAX Production


Migena Rinxhi - Te Kam Perjete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Perjete".
3. Video është e këngës "Te Kam Perjete", por nuk këndohet nga Migena Rinxhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Migena Rinxhi:


Komente 0