Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migena Rinxhi - Era E Parfumit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

O Sa Me Pelqen Era E Parfumit Sa
Her Qe Ndjej JO Nuk Me Merr Gjumi
Ajo Ma Kujton Pranin Tende Shpirt
Sa Her M'Ke Mungu Ate Arom Une Kam Lyp

Aroma Jote Ma E Mira Ksaj Bote
Me Con Tek Ti MI Sjell Lot Ne
SY. Aroma Jote Ma E Mira Ksaj
Bote Tek Ti Me Con Sa Her Me
Mungen

Jo Nuk Ka Si Ti Hala Sa Fal Zoti
Malli M'Ka Marr A Nuk T'Ka Malli
Ku je Pse Nuk Vjen Tek Une Pse Ti
Nuk Tek Kjo Zemer Qe Po Vun

REF.
Aroma Jote Ma E Mira Ksaj Bote
Me Con Tek Ti MI Sjell Lot Ne
SY. Aroma Jote Ma E Mira Ksaj
Bote Tek Ti Me Con Sa Her Me
Mungen

Aroma Jote Ma E Mira Ksaj Bote
Me Con Tek Ti MI Sjell Lot Ne
SY. Aroma Jote Ma E Mira Ksaj
Bote Tek Ti Me Con Sa Her Me
Mungen


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaMigena Rinxhi
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/10/2018
Teksti: Kreshnik Avdiu
Video Produksioni: Chill Pro


Migena Rinxhi - Era E Parfumit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Era E Parfumit".
3. Video është e këngës "Era E Parfumit", por nuk këndohet nga Migena Rinxhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Migena Rinxhi:


Komente 0