Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migena Rinxhi - O Sheqer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Valla spo m rrihet spo m rrihet
Se jm mrz per ty
Per ty po dihet
Vec po mpihet po m pihet
Se ky shpirt per ty per ty po shkrihet

O sheqer sheqer
Zemren po ma merr
Je ilaci per mu
Un ty shum te du x2

Kurgjo spo mboet spo mboet
A do me dit pa ty pa ty s jetohet
Jo s harroet s harroet
Nj si ti si ti
Kur dashurohet

O sheqer sheqer
Zemren po ma merr
Je ilaci per mu
Un ty shum te du x3


Ky tekst u dërgua nga AnjezaMigena Rinxhi
Publikimi: 06/12/2019
Muzika: Perparim Qaili
Teksti: Kreshnik Avdiu & Migena Rinxhi
Studio: Meti - Gostivar


Migena Rinxhi - O Sheqer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sheqer".
3. Video është e këngës "O Sheqer", por nuk këndohet nga Migena Rinxhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Migena Rinxhi:


Komente 0