Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migena Rinxhi - Te Lutem Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Intro:
Gabimi e pa(aaa)r
Me zemer ta kam fal
Pse vashdon keshtu?
As mende sma kish ma(aaa)r
Me tradhetove me vet deshir
Me njeriu qe te boni lamtumir

Ref (x2)

Te lutem shko
S’dua te shoh ma
Ma tradhetove
Falje se meriton
Ik prej meje
O I pa shpirt
Se te deshta ty mir e ke dit

Mos me kerko
Qe te kthehem prap
Qdo gabim un ty smu ta fal
Se meriton zemeren qe te deshti shum
Qdo gabimi yti mua me mbyyytii

Ref (x2)

Te lutem shko
S’dua te shoh ma
Ma tradhetove
Falje se meriton
Ik prej meje
O I pa shpirt
Se te deshta ty mir e ke dit

Te lutem shko
S’dua te shoh ma
Ma tradhetove
Falje se meriton
Ik prej meje
O I pa shpirt
Se te deshta ty mir e ke dit


Migena Rinxhi - Te Lutem Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Lutem Shko".
3. Video është e këngës "Te Lutem Shko", por nuk këndohet nga Migena Rinxhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Migena Rinxhi:


Komente 0