Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migena Rinxhi - Ma I Miri Kanagjegj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Ma i miri kanagjegj sot per bijen ton
Me def e shuplaka kenga per ty shkon
Shamija e kuqe sa shum ty te zbukuron
Dasem tmadhe baba nona per ty po bon

Sot per ciken ton ne der po troket kismeti
Oo na erdhi msiti me kry amanetin
Per djalin e filanit me qel muhabetin
Fort u merzit oh ky babi shkreti

Po thot baba mu bo çika per n’der t’huj
Lot e nanes po rrjedhin pa ndal si uj
Sot apo neser vjen dita per me shku
Edhe çikes ton kjo dit ju afru

Sot po bohet nuse motra jon e mira
Dhuratat ma tmira po vin nga familja
Se boj me faj e as me merzi
Paç lumturi aaaa ti moj bij
Migena Rinxhi
Publikimi: 18/06/2021
Muzika: Jeton Rahmani
Teksti: Jeton Rahmani
Video Produksioni: BUG Production
Duduk: Semrani


Migena Rinxhi - Ma I Miri Kanagjegj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma I Miri Kanagjegj".
3. Video është e këngës "Ma I Miri Kanagjegj", por nuk këndohet nga Migena Rinxhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Migena Rinxhi:


Komente 0