Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migena Rinxhi - Cun Tirone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

3X
T'Ka Ra Ty Dashnija krejt Budall
U Bone Te Rujt Perendia Je Dhe
Cun Tirone. T'Ka Ra Ty Dashnija
krejt Budall U Bone Te Rujt Perendia
Je Dhe Cun Tirone

Perj Natyres Naze Kan Gocat Ledhatare
jan Tendafili Qe Fillon Zgjohu Hert
Mos Perto. Perj Natyres Naze Kan Gocat
Ledhatare jan Tendafili Qe Fillon Zgjohu
Hert Mos Perto

REF.
T'Ka Ra Ty Dashnija krejt Budall
U Bone Te Rujt Perendia Je Dhe
Cun Tirone. T'Ka Ra Ty Dashnija
krejt Budall U Bone Te Rujt Perendia
Je Dhe Cun Tirone

TEKSTI DY

Lodhu Pak Mor Djal Javlen Kaq
Kollaj ​dashni S'Po gjysma zemers
Pa Dashni sikur uje Lulja S'KA Pi.
​lodhu Pak mor djal javlen kaq
kollaj dashni S'Po gjysma zemers
pa dashni sikur uje Lulja S'KA Pi

REF. DY
T'Ka Ra Ty Dashnija krejt Budall
​U Bone Te Rujt Perendia Je Dhe
Cun Tirone. T'Ka Ra Ty Dashnija
​krejt Budall U Bone Te Rujt Perendia
Je Dhe Cun Tirone


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaMigena Rinxhi
Publikimi: 09/07/2021
Teksti: Gezim Mneri
Muzika: Gsm Records
Make Up: Gresa Kotri
Video Produksioni: Frame CompanyMigena Rinxhi - Cun Tirone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cun Tirone".
3. Video është e këngës "Cun Tirone", por nuk këndohet nga Migena Rinxhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Migena Rinxhi:


Komente 0