Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migena Rinxhi - Kuklla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Sa Mire Po Dukna Sa Mire Po Dukna
Sa Mire Po Dukna Ale.Le.LeLeLeLej Tamam
Si Kuklla Tamam Si Kuklla Tamam Si
Kuklla

Sa Mire Po Dukna Sa Mire Po Dukna
Sa Mire Po Dukna Ale.Le.LeLeLeLej Tamam
Si Kuklla Tamam Si Kuklla Tamam Si
Kuklla Uale.Le.Lelelelej Vetem Lujta
Vetem Lujta Vetem Lujta Uele.Le.Lelelelej
Vetem Lujta Vetem Lujta Vetem Lujta
Leeeej

TEKSTI

Dikur Per Ty Une Pata Dashni
Harroja Veten Vetem Per Ty
N'Boten Tem Isha Une Dhe Ti
Kaq E Pat Dhe Kjo Dashni.
Ca U BO Ca U BO Ca U BO Koha
Kalon Na Dy Sjena Mo. Ca U BO Ca
U BO Ca U BO Koha Kalon Na Dy Sjena Mo

REF.
Sa Mire Po Dukna Sa Mire Po Dukna
Sa Mire Po Dukna Ale.Le.LeLeLeLej Tamam
Si Kuklla Tamam Si Kuklla Tamam Si
Kuklla Uale.Le.LeLeLeLej Vetem Lujta
Vetem Lujta Vetem Lujta Uele.Le.LeLeLeLej
Vetem Lujta Vetem Lujta Vetem Lujta Leeeej

TEKSTI DY

Se Zemern Ti Ma Theve More Djal
Tash Po Vjen E Po Don Ti Faljen
Dashnin Per Ty Kurr Se Pata Ta Nale
Sjena Mo Ne Jo Nuk Jena Mo Ne. Ca U
BO Ca U BO Ca U BO Koha
Kalon Na Dy Sjena Mo. Ca U BO Ca
U BO Ca U BO Koha Kalon Na Dy Sjena Mo

REF. DY
Sa Mire Po Dukna Sa Mire Po Dukna
Sa Mire Po Dukna Ale.Le.LeLeLeLej Tamam
Si Kuklla Tamam Si Kuklla Tamam Si
Kuklla Uale.Le.Lelelelelej Vetem Lujta
Vetem Lujta Vetem Lujta Uele.Le.LeLeLeLej
Vetem Lujta Vetem Lujta Vetem Lujta Leeeej


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaMigena Rinxhi
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/09/2021
Muzika: Sardi Mneri
Teksti: Sardi Mneri
Orkestrimi: Sardi Mneri
Video Produksioni: BUG Production
Mix/Master: Gsm Records
Prod.: Gsm Records
Clarinet: Mikel OsmaniMigena Rinxhi - Kuklla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kuklla".
3. Video është e këngës "Kuklla", por nuk këndohet nga Migena Rinxhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Migena Rinxhi:


Komente 0