Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migena Rinxhi - Tara Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tara Tara
Tara Tara

S'Kena Mo Merzi Tara T'Kena TY
Je Mo E Mira Pasuri Vajza Ime
Je Ti Mami T'Don Oj Deshira Jetes
Babi Per Ty Q'Ka S"Po Bon

REFRENI

Tara Tara Gezim Na Solle Babe
E None Shume I Gezove Gezimi
I Shpis Te Fali Zoti Me Zemer
E Ne Shpirt T'Kena Prit Prej
Motit

Tara Tara
Tara Tara

TEKSTI DY

Ti PO Rritesh Ti Pran Nesh Sikur
Lulja Lule Pranvera Zemra Mal Po
Na Bohet Kur Po Qesh Gezimi Po Na
Shtohet

REFRENI DY

Tara Tara Gezim Na Solle Babe
E None Shume I Gezove Gezimi
I Shpis Te Fali Zoti Me Zemer
E Ne Shpirt T'Kena Prit Prej
Motit

Tara Tara Gezim Na Solle Babe
E None Shume I Gezove Gezimi
I Shpis Te Fali Zoti Me Zemer
E Ne Shpirt T'Kena Prit Prej
Motit


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaMigena Rinxhi
Publikimi: 07/09/2021
Muzika: Jeton Rahmani
Teksti: Jeton Rahmani
Video Produksioni: BUG Production


Migena Rinxhi - Tara
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tara".
3. Video është e këngës "Tara", por nuk këndohet nga Migena Rinxhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Migena Rinxhi:


Komente 0