Më mbaj mend (për 1 muaj)


Migena - Hesht

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hesht".
3. Video është e këngës "Hesht", por nuk këndohet nga Migena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Migena - Hesht  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Shkodra Fest 2

Komente

Asnjë Koment

24/12/2015

2015-12-24T14:35:05+00:00Hesht gjithcka,
zera qeshur s'po degjoj
pluhur ne harres shikoj
erresira me trishton
shkrime n'mur ,ditet e kujtimeve
trupi po me dridhet
n'vendin e premtimeve

Ref. x2:
Qaj qaj se zemra m'plas
shpirti don me dal diku larg
me vajtu askush mos me nigju

Prind do t'jem
endrrat tona ne besum
asgje n'bot ne s'na ndan
sikur edhe dielli t'qajn
e veshtir ralitetin ta besoj
pse fjala ngeli vetem fjal
dashurin kush na mallkoj

Ref. x2:
Qaj qaj se zemra m'plas
shpirti don me dal diku larg
me vajtu askush mos me nigju


Ky tekst u dërgua nga greta
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet