Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mihallaq Andrea - Pse Rri Menduar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Rri Menduar".
3. Video është e këngës "Pse Rri Menduar", por nuk këndohet nga Mihallaq Andrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihallaq Andrea - Pse Rri Menduar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/09/2013

2013-09-21T09:59:44+00:00Ke dalë në porta
dhe rri menduar
Më dukesh fort e dëshpëruar
Mos pandeh vallë se të kam haruar
Dhe gjë prej gjëje s'kam për të t'kujtuar

Hiq atë mendim , mos ki dëshpërim
Se ardhi koha ti të kesh gëzim

Ke dalë në porta
dhe rri menduar
Më dukesh fort e dëshpëruar
Mos pandeh vallë se të kam haruar
Dhe s'kam asgjë për të menduar

Hiq atë mendim , mos ki dëshpërim
Se ardhi koha ti të kesh gëzim


Ky tekst u dërgua nga  Pandi
Më Shumë Këngë Nga Mihallaq Andrea:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë