Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mihallaq Andrea - Ne Kinema
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kinema".
3. Video është e këngës "Ne Kinema", por nuk këndohet nga Mihallaq Andrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihallaq Andrea - Ne Kinema  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kitara Ime"

Komente

Asnjë Koment

21/09/2013

2013-09-21T09:43:28+00:00Ishim nje nate ne kinema
ne erresire, krahe per krah.
Kur dolem jashte diçka me the,
per dashurine me bere be.

Sa here kaloj ne kete vend
gjithmone e sjell ndermend
dhe qaj me lot ne kete bote
ku eshte, ku vajti ajo kohe.

Ta dish ti dhimbjen qe kam
brenda ne zemer,
pikon gjithe gjak edhe katran
dhe veten time s'e ha.

Dole e pabese.
E rreme qe ajo qe me the
edhe beja e rreme m'qe.


Ky tekst u dërgua nga Byrazeri nga Korca
Më Shumë Këngë Nga Mihallaq Andrea:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë