Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrija Tregon Për Zotësinë E Saj Në Seks Dhe Kuzhinë


Nuk ka akoma asnjë votë

[16-09-2015]
Mihrije Braha është njëra ndër zëra më të njohur dhe kërkuar të skenës shqiptare. Ajo së fundmi është përgjigjur në dhjetë pyetje për të cilat ka dhënë përgjigje befasuese për të gjithë.

Ndër të tjera Mihrija ka folur për kuzhinën, gatishmërinë për të gatuar dhe qëndrimin “burrnorë” të Naimit për të mos ndihmuar asgjë. Mihrija është pyetur a e pëlqen gatimin dhe nëse e përdor kuzhinën për ta joshur më shumë Naimin drejt shtratit.

“Kam dëshirë të gatuaj por nuk kam shumë kohë sepse jam shumë e zënë me punët profesionale. Se kam menduar ndonjëherë për këtë gjë. Drejt shtratit me diçka tjetër”, është shprehur Mihrija në intervistën e saj për Magazina.al.

Ndërsa e pyetur nëse e keni shëndrruar kuzhinën ndonjëherë në “dhomë gjumit”

Mihrija është përgjigjur: “Kuzhinën asnjëherë, kurse sallonin shpesh here”

Përndryshe Mihrija kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes më disa foto seksi të cilat i kishte realizuar gjatë kohës së pushimeve.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet