Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrija: Seksi Po Më Mban Në Formë


Nuk ka akoma asnjë votë

[26-09-2015]
Këngëtarja Mihrije Braha ka qenë e ftuara e rradhës në intervistën 60 sekondëshe të emisionit "Prive" në Klan Kosova.

Ajo ka treguar se nuk e ka trradhëtuar kurrë Naimin. E ndër pyetjet e tjera si: "I ke shti trushitë?" apo "Do martoheshe me Naimin nëse do ktheje kohën prapa", ajo u përgjigj me "PO".

Mihrija gjithashtu ka treguar se nuk e ka bezdi nëse e pyesin për moshën dhe se i ka 47 vjet.

E pyetja e fundit si gjithmonë provokative ishte "Nëse po e mban Mihrijen seksi në formë", dhe ajo u përgjij me "PO".
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet