Mihrije Braha

A E Ka Tradhtuar Mihrija Naimin?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-09-2015]
Këngëtarja Mihrije Braha është ballafaquar me mjaft shumë pyetje në intervistën më të shkurtër të jetës së saj, "60 Sekonda" në Prive.

Një nga pyetjet më ngacmuese që iu bënë asaj nga gazetarja ishte pyetje se nëse e kishte trradhëtuar ajo Naimin ndonjëherë, dhe ajo u përgjigj me këto fjalë:

"Kurrë kurrë kurrë".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

A E Ka Tradhtuar Mihrija Naimin?


Komente 1