Më mbaj mend (për 1 muaj)


A E Ka Tradhtuar Mihrija Naimin?


Nuk ka akoma asnjë votë

[27-09-2015]
Këngëtarja Mihrije Braha është ballafaquar me mjaft shumë pyetje në intervistën më të shkurtër të jetës së saj, "60 Sekonda" në Prive.

Një nga pyetjet më ngacmuese që iu bënë asaj nga gazetarja ishte pyetje se nëse e kishte trradhëtuar ajo Naimin ndonjëherë, dhe ajo u përgjigj me këto fjalë:

"Kurrë kurrë kurrë".
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet