Më mbaj mend (për 1 muaj)


Përfundojnë Xhirimet E Klipit Të Ri Nga Mihrije Braha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2
[18-04-2016]
Mihrije Braha do të vijë me projektin e saj më të ri muzikor. Kënga e re e këngëtares, për të cilën nuk janë dhënë shumë detaje do të vijë e realizuar me videoklip, xhirimet e të cilit tashmë kanë përfunduar.Për realizimin e kësaj video, ku sipas pamjeve të para Mihrija do të vijë mahnitëse, është kujdesur Blerdi Malushi. I finalizuar ky projekt pritet të publikohet së shpejti.Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë përgjigjur në pyetjen nëse e kanë tradhtuar ndonjëherë njëri-tjetrin. "Unë këtë, jo, po ta dija që kjo, po…”, ka thënë Naimi në EliteZone, ndërsa Mihrija e ka plotësuar: “E mbys!”. Edhe këngëtarja ka thënë se asnjëherë nuk e ka tradhtuar partnerin e saj.
 (Telegrafi)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet