Mihrije Braha

Përfundojnë Xhirimet E Klipit Të Ri Nga Mihrije Braha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-04-2016]
Mihrije Braha do të vijë me projektin e saj më të ri muzikor. Kënga e re e këngëtares, për të cilën nuk janë dhënë shumë detaje do të vijë e realizuar me videoklip, xhirimet e të cilit tashmë kanë përfunduar.Për realizimin e kësaj video, ku sipas pamjeve të para Mihrija do të vijë mahnitëse, është kujdesur Blerdi Malushi. I finalizuar ky projekt pritet të publikohet së shpejti.Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë përgjigjur në pyetjen nëse e kanë tradhtuar ndonjëherë njëri-tjetrin. "Unë këtë, jo, po ta dija që kjo, po…”, ka thënë Naimi në EliteZone, ndërsa Mihrija e ka plotësuar: “E mbys!”. Edhe këngëtarja ka thënë se asnjëherë nuk e ka tradhtuar partnerin e saj.
 (Telegrafi)

Përfundojnë Xhirimet E Klipit Të Ri Nga Mihrije Braha


Komente 0