Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha & Naim Abazi - Dashuri Pa Lote  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Naim Abazi

14/12/2013

2013-12-14T07:02:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuri Pa Lote" kënduar nga Mihrije Braha & Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mihrije Braha & Naim Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet