Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha - Akoma Po Te Pres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Akoma Po Te Pres".
3. Video është e këngës "Akoma Po Te Pres", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Akoma Po Te Pres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Muzika & Teksti:

Mentor Gjurgjiali

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Eja Ne Prishtine"

Komente

5 🔥

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00Diten pare te jetes sot e gezova
ishte shtator vitin nuk e di
detii erret gati binte shii
dite e zakonshme per te tjeret un e dii por per muaa e vecante sepse ishe tii uu akoma po te pres akoma po te pres
akoma po te pres...
e pres ate dit
e pres ate deshire
akoma po e pres shtatorin
akoma po tpres tyy
..

Diten e djel e kam datlindjen
i mbushi 2000 vjet
jam e vjeter po nuk vdes
ska asgje qe me vret
nuk me vret as tok as qielli,
e mu me vret ni ditt...
nga ajo dit besoj ne perendii
qe u takuam nuk qe nje rastesii
degjoj cdo hap e kur kthehem shpresoj te jesh tii ...
uu akoma po te pres akoma po te pres . akoma po te pres ...
do tvdes ate dit
do tvdes ne ate shii
do vdes kur te shoh shtatorin
por nuk vdes pa tpa tyy
akoma po te pres akoma po te press uuuuuuuuuuuu akoma po te press


Ky tekst u dërgua nga  Arlinda
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet