Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mihrije Braha - Nga Ëndrra Në Ëndërr

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Ëndrra Në Ëndërr".
3. Video është e këngës "Nga Ëndrra Në Ëndërr", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Nga Ëndrra Në Ëndërr  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika:

Andin Randobrava

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Eja"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 41-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Nga endrra ne enderr vjen dhe me sjelle magjine
agimi per te gjithe ju zbardhe e mua me sjelle erresire
do ti jap e do ti kthej zot me jep fuqi
Lumturi nga ti skerkoj mjaft une mbajta zi per ty.
Do tshkoj udhetoj e fluturoj
edhe pas djellit do te kerkoj
e do ta them e kam nevoje me dashuri nuk behet loje
ste kerkoj o jo meshire e s'kam me force me o jooooooooo
Do te kendoj dote vallezoj,
jeten ta jetoj
lozonjare jam
genjeshtare sjam
jeten borgj nuk ta kame.


Ky tekst u dërgua nga asim hoxha prishtine
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet