Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mihrije Braha - Fryn Murlani Me Stuhi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fryn Murlani Me Stuhi".
3. Video është e këngës "Fryn Murlani Me Stuhi", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Fryn Murlani Me Stuhi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

26/01/2011

2011-01-25T23:59:20+00:00Fryn murlani me stuhi
qielli bubullonte

me flamurin kuq e zi
Skenderbeu luftonte

Eeeeeee trim o skenderbe
opaa oooooo krenari shqiptarve

Me shliru atdheun
nluft je nis mai pari X2

Dyzet trima si shqiponja
Kaluen malit e shkojne

Bashk me trimin Skenderbeu
atdheun ta shlirojne

Eeeeeee trim o skenderbe
opaa oooooo krenari shqiptarve

Me shliru atdheun
nluft je nis mai pari X2

-Ku jeni nis o burra?!
-Vendin ta shlirojme
-Qe besa do tvi edhe une me ju se kshtu ma sun duroj

......I don't know this part I'm so sorry./PROUD TO BE ALBANIAN


Ky tekst u dërgua nga Anonim ju lutem
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet