Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Hajt Moj Nanë (Feat. Naim Abazi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Hajt mos nane se mi lujte ment e , kur po me thu e mos m'le vet e
jam merzitshem e jam per ngut e o ma ka lujt o djali kapuçin.
Mori çik o me syte e zi e fort marak o jam ba ne ty e , fort marak o jam ba ne ty e o me te thirr n'emen emnin s'ta di e
me t'thirr nemen mnin s'ta di e o me t'lyp n'shpi çik nuk osht mahi e .
lypem djal o dert mos ki e o thirrem n'emen dada hajrije ( Mihrije)
kur t'bashkohemi na te dy e do t'na knojn bylbylat mbi krye e
ni bylbylat sa mir kendojn e
te lumt na per shiqi shojn o mor o hej.


Ky tekst u dërgua nga Agron


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mihrije Braha
Featuring: Naim Abazi
Publikimi: 01/12/1998
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Mihrije Braha - Hajt Moj Nanë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajt Moj Nanë".
3. Video është e këngës "Hajt Moj Nanë", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0