Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Kur Ka Ra Kushtrimi Në Kosovë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Kur ka ra kushtrimi n’Kosov
kur ka ra kushtrimi n’Kosov

Jane bashku qytete,katunde
dhe bjeshket me malsor
jane bashku qytete,katunde
dhe bjeshket me malsor

Mire luftojkan Peje dhe Gjakov
mire luftojkan Peje dhe Gjakov

Mire luftoi Prizreni,Prishtina,e Llapi me Rugov
mire luftoi Prizreni,Drenica,e Llapi me Rugov

Qna u mbush kjo tok me deshmor
qna u mbush kjo tok me deshmor

Te na rroje e jona Kosov te na rroje o pergjithmon
te na rroje e jona Kosov te na rroje o pergjithmone


Ky tekst u dërgua nga Leonard


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mihrije Braha - Kur Ka Ra Kushtrimi Në Kosovë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ka Ra Kushtrimi Në Kosovë".
3. Video është e këngës "Kur Ka Ra Kushtrimi Në Kosovë", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 1