Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha - Ta Fal Zemrën Time

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Fal Zemrën Time".
3. Video është e këngës "Ta Fal Zemrën Time", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Ta Fal Zemrën Time  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Foleja E Arberit"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 31-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1992

1992-11-30T23:00:00+00:00Ta fala zemeren time
Se te pata te vetmen shprese
Merre, merre dhe shpirtin tim
Ate dite kur te vdes
Merre , merre dhe shpirtin tim
Ate dite kur te vdes

Merr krejt c'ka pata
Dhe shtrengomi, shtrengomi ne gji
Neve nevr s'na ndahu as nata veq i imi ishe ti

Ref:
Lotet lotet neper faqe
Dora jote me s'mi fshi
A e di o si me kenaqe
Kur ma fale dashuri (2x)

Ta fala zemren time
Drite e syve me ishe ti
Plasi,plasi kjo zemra mjera
Pse s'me merr prap ne gji (2x)

Lotet, lotet neper faqe
Dora jote me s'mi fshi
A e di o si me kenaqe
Kur me fale dashuri (2x)


Ky tekst u dërgua nga Bina
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet